ichś międzynarodowych regulacji. Trzeba pamiętać o tym, że pozycja Google jest dziś tak duża, iż nie może on być traktowany po prostu jako prywatna firma, ale jako przedsiębiorstwo zaufania publicznego, które po prostu kształtuje cały rynek i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie właściwie całych krajów i ich gospodarek. Na pozycję strony wpływają natomiast takie czynniki jak ilość linków, jakość napisanego tekstu, odpowiednia optymalizacja strony internetowej – mamy tu na myśli zarówno optymalizację contentu, jak także techniczny aspekt projektowanej witrny www. Struktura nagłówków, metadane, niewielki rozmiar danej witryny.
Dlaczego warto inwestować w marketing internetowy?
W niniejszym artykule zastanowimy się nad tym, z jakich powodów warto w dzisiejszych czasach inwestować w marketing internetowy oraz czy może bardziej opłaca się jednak pójść w kierunku marketingu klasycznego. Odpowiedź na to pytanie niewątpliwie nie jest tematem łatwym, wymaga szerokich analiz i po prostu dogłębnego zapoznania się z ową tematyką. Marketing internetowy to klucz do sprzedaży i budowania wizerunku marki. Jego ogromną korzyścią jest możliwość dotarcia z komunikatem reklamowym niemalże błyskawicznie, co daje szansę zdobycia sympatii i pokazania się jako specjaliści w danej dziedzinie. To bardzo istotna informacja dla wszystkich tych, którzy zajmują się marketingiem w internecie! O tym wszystkim warto pamiętać!
Pozycjonowanie stron internetowych na przestrzeni dziesięcioleci
Pozycjonowanie stron wczoraj i dziś to bardzo trudny temat, który wymaga dużych analiz i zdecydowanie ciężko będzie zmieścić go w tym artykule. Damy jednak możliwość zapoznania się z ogólnym obrazem, dzięki czemu Państwa wiedza o pozycjonowaniu stron w wyszukiwarkach internetowych będzie znacznie większa! Trzeba zacząć od tego, że kluczowa zmiana w SEO na przestrzeni ostatnich lat to duża jakość tekstów i generalnie świadczonych usług. Firmy zauważyły, że lepiej jest postawić na jakość i dać użytkownikowi odpowiedzi na jego pytania niż inwestować w tak zwane blat hat seo, czyli metody oficjalnie zakazane przez wyszukiwarki internetowe, a zwłaszcza przez wyszukiwarkę Google.